CIK MAKSĀ PIEGĀDE?

Bezmaksas piegāde pieejama jebkuram pirkumam, ja vēlies saņemt preces 1-2 dienu laikā mūsu veikalos! Viss, kas tev jādara - izvēlies piegādes opciju  BEZ PIEGĀDES (Ja pasūtīsi preci līdz pulksten 13:00, tad to saņemt jau varēsi tajā pašā dienā.)

Piegāde ar Latvijas Pasta un Omniva pakomātu starpniecību visā Latvijas teritorijā maksā  4,00€, bet ja pirkuma summa ir  virs 100€, tad piegāde ir  bezmaksas.

Izvēloties piegādi ar kurjeru, tās izmaksas tiek pievienots rēķinam atbilstoši cenrādim: 

 Cena ar PVN

Rīga

Rajonu centri, Rīgas rajons

Citas adreses

€ 4,50

€ 6

€ 11,50

Gadījumā, ja pirkuma summa ir  lielāka par 150€, tad piegāde ar kurjeru ir  bezmaksas.

 

CIK ILGĀ LAIKĀ TIKS PIEGĀDĀTS PASŪTĪJUMS?

Prece tiek piegādāta 1-5 darba dienu laikā no pasūtijuma veikšanas brīža un atkarīgs no piegādes veida. Piegāde ar Omniva 2-3 darba dienu laikā, DPD Kurjerpasts 1-4 darba dienu laikā, Latvijas Pasts 2-5 dabra dienu laikā. Gadījumā, ja radīsies kādi sarežģījumi, ar Jums noteikti sazināsimies pa e-pastu vai zvanot uz pasūtījumā norādīto telefona numuru.

 

VAI IR IESPĒJA PRECI APMAINĪT, JA TĀ NEDER/ NEPATĪK?

Jā, ja prece nav lietota, to 30 dienu laikā var atgriezt atpakaļ (izmantojot, piemēram, pasta pakalpojumus vai citā veidā) un atgūt pilnu summu par iegādātajām precēm vai apmainīt pret citu preci. 

 

KĀ NOTIEK PASŪTĪJUMA APMAKSA?

Pastāv iespēja par pasūtījumu samaksāt izmantojot PayPal, kā arī kredītkartes (MasterCard, Visa, American Express) vai debetkartes (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.

 

VAI I-VEIKALA PRECES VAR IEGĀDĀTIES ARĪ VEIKALĀ BRUŅINIEKU IELĀ?

Daļa preču atrodas veikalā boards.lv Bruņinieku ielā 29/31, un daļa veikala Bang Bang noliktavā, kas atrodas Kalēju ielā 18/20. Gadījumā, ja vēlies apskatīt, piemērīt un nopirkt preci uz vietas veikalā, raksti uz info@boards.lv vai zvani uz +371 20202138, un noziņosim uz kuru veikalu Tev jādodas.

 

MAN NAV ATSŪTĪTS RĒĶINS. KAD ES TO VARĒTU SAŅEMT?

Rēķins tiek izveidots un nosūtīts automātiski, tam vajadzētu atnākt dažu minūšu laikā. Gadījumā, ja tas netiek saņemts 10 minūšu laikā, iespējami divi iemesli:

1) Tavs e-pasta klients rēķina vēstuli izfiltrējis kā spamu (jo tā satur saiti uz rēķina dokumentu), tāpēc tā atrodama attiecīgajā mapē.

2) Tika norādīta kļūdaina e-pasta adrese. Šādā gadījumā raksti uz info@boards.lv vai zvani uz +371 29494952